Firmowe karty kredytowe podlegające TransUnion

Firmowe karty kredytowe podlegające TransUnion
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

Dzielić

Dzielić

Firmowe karty kredytowe podlegające TransUnion

Dzielić

Otwarcie biznesowej karty kredytowej jest często uważane za mądry krok, ponieważ może pomóc w budowaniu kredytu finanso, zarządzaniu wydatkami i zdobywaniu nagród. Ponadto jest to często jeden z zalecanych sposobów tworzenia dodatkowego dystansu między finansami osobistymi a finansami firmy.

Mimo to często kwestionuje się Twój osobisty kredyt podczas ubiegania się o małą wizytówkę. Jako główny wnioskodawca zgadzasz się na to, co jest uważane za „gwarancję osobistą”, biorąc na siebie odpowiedzialność w przypadku niespłacenia długu.

Mając to na uwadze, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że w większości przypadków każdy wniosek o kredyt dla małej firmy będzie skutkował twardym zapytaniem o Twój osobisty kredyt, a tym samym może wpłynąć na Twój wynik we wszystkich głównych biurach sprawozdawczości kredytowej, w tym TransUnion. Ale co z regularnym stosowaniem? Czy wszystkie biznesowe karty kredytowe zgłaszają aktywność do TransUnion?

Firmowe karty kredytowe podlegające TransUnion

Kiedy mówimy o kartach kredytowych, które podlegają TransUnion, istnieją dwie grupy, które można wykorzystać do sformułowania pytania: karty kredytowe, które zawsze zgłaszają działalność biurom kredytowym i firmy obsługujące karty kredytowe, które robią to tylko wtedy, gdy pojawiają się negatywne informacje, takie jak zaległości, Zgłosić.

Jeśli próbujesz poprawić swoją osobistą zdolność kredytową i chcesz, aby wszystkie działania były raportowane, możesz rozważyć kartę wydaną przez jedną z następujących firm:

Odkryć

  • Discover it®

Wizytówka Discover it® jest stosunkowo nowa i oznacza powrót Discover do świata finansów biznesowych. Obecnie posiadacze kart mogą otrzymać 1,5% zwrotu gotówki przy każdym zakupie, a nowi posiadacze kart mogą skorzystać z bonusu powitalnego karty „Cashback Match ™”, który skutkuje zwrotem gotówki w wysokości dolara za dolara pod koniec pierwszego roku.

Capital One

Zalecane karty:

  • Najlepsze dla kredytu budowlanego –
  • Najlepsze w podróży –
  • Najlepsze za zwrot gotówki –

Capital One zgłasza wszystkie działania biurom kredytowym, w tym TransUnion, i oferują liczne karty, dzięki czemu łatwo jest znaleźć taką, która odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli masz obecnie średni kredyt i odważysz się poszukać karty, która pomoże Ci odbudować swój osobisty kredyt, wypróbuj, która oferuje

Jak, jeśli szukasz bardziej agresywnej oferty cash back, to karta, która oferuje. Zawiera również ofertę powitalną

Z kolei często podróżujący mogą zechcieć pomyśleć o karcie, która pozwoli im zarobić. Posiada również ofertę powitalną.

Chociaż istnieje kilka firm obsługujących karty kredytowe, które zgłaszają wszystkie działania do TransUnion i innych biur obsługujących karty kredytowe, kilka innych zgłasza tylko negatywną działalność. Dotyczy to w szczególności American Express, Bank of America i Chase, które oferują konsumentom liczne produkty kredytowe dla firm.

Z drugiej strony firmy obsługujące karty kredytowe biznesowe nie zgłaszają Twojej transakcji do TransUnion. Jeśli Twoim celem jest uniknięcie kart, które są zgłaszane do TransUnion, możesz rozważyć kartę z US Bank, Wells Fargo lub Citi.

Jak właściwa wizytówka może poprawić Twoją osobistą ocenę kredytową

W niektórych przypadkach wybranie karty kredytowej, która nie podlega TransUnion, może pomóc zaoferować dodatkową warstwę ochrony między finansami biznesowymi i osobistymi. Jest to szczególnie ważne, jeśli spodziewasz się wysokiego salda na swojej firmowej karcie kredytowej.

W takim przypadku znaczące saldo wpłynie na dostępny kredyt, który wpływa na ogólny wynik kredytowy. Wyższy poziom wykorzystania może negatywnie wpłynąć na Twój wynik.

Istnieją jednak sposoby, w jakie kredyt biznesowy może pomóc w zwiększeniu kredytu. Jeśli masz kartę, którą zgłasza się do jednego lub wszystkich głównych biur kredytowych, oto kilka sposobów, dzięki którym możesz poprawić lub zachować zdrowie swojego kredytu osobistego.

  • Dokonuj płatności na czas co miesiąc. Twoja historia płatności odgrywa główną rolę w ustalaniu kredytu, a opóźnienia w płatnościach nieuchronnie obniżą Twój wynik.
  • Unikaj noszenia wysokiego miesięcznego salda. Jak już wspomniano powyżej, wysokie saldo miesięczne spowoduje zmniejszenie dostępnego kredytu. Utrzymanie wykorzystania poniżej 30 procent może pomóc poprawić ogólny wynik.

Chociaż często porównuje się stawki, nagrody i oferty powitalne w odniesieniu do konkretnej firmowej karty kredytowej, korzystne jest porównanie, czy i jak przekazują Twoje informacje firmom takim jak Experian, Equifax i TransUnion. Zanim podejmiesz decyzję, ustal, jak firmowa karta kredytowa wpłynie na Twój osobisty kredyt.

Odciągnij kurtynę od kredytu biznesowego, aby znaleźć lepsze finansowanie

Chcesz zobaczyć swoje dane kredytowe i zbudować silniejszy kredyt biznesowy, aby pomóc swojej firmie uzyskać finansowanie? Sprawdź bezpłatnie swój kredyt osobisty i biznesowy.

Ten artykuł został pierwotnie napisany 26 marca 2019 roku i zaktualizowany 11 października 2019 roku.

Oceń ten artykuł

Ten artykuł ma obecnie 1 ocenę ze średnią 5 gwiazdek.

O AUTORZE

Jennifer jest absolwentką University of Denver. Podczas studiów dla absolwentów lubiła spędzać czas na identyfikowaniu sposobów, w jakie organizacje non-profit i małe firmy mogą przekształcić się w silne i dochodowe organizacje, które jednocześnie promują silny wzrost społeczności. Lubi również znajdować unikalne sposoby dla freelancerów i start-upów na osiąganie i poszerzanie swoich celów.

Dzielić

Powiązane artykuły

Czy alternatywne pożyczki powinny podlegać regulacji? Levi King firmy Nav to przełamanie.

Jak spłacić pożyczkę EIDL lub PPP

Jak znaleźć i ubiegać się o pożyczki dla firm mniejszościowych

Mają na to! Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie i zachęcić do ożywionej dyskusji wśród naszych użytkowników. Pomóż nam utrzymywać naszą witrynę w czystości i chronić siebie. Powstrzymaj się od publikowania jawnie promocyjnych treści i unikaj ujawniania danych osobowych, takich jak konto bankowe lub numery telefonów.

Ujawnienie recenzji: Poniższe odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, które pojawiają się na tej stronie. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, a ich zadaniem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

Ujawnianie reklam

Karty kredytowe, produkty finansowe i usługi, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm obsługujących karty kredytowe, finansujące i usługowe, od których ta strona otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Ta witryna nie obejmuje wszystkich kart kredytowych, produktów finansowych i usługowych ani wszystkich dostępnych produktów kart kredytowych, finansowania i usług. Wszystkie obrazy i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Treści redakcyjne i recenzowane są własnością Nav i nie zostały zatwierdzone, dostarczone ani sprawdzone przez firmę dostarczającą kartę kredytową, finansowanie lub usługę.

Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z warunkami na stronie internetowej emitenta karty kredytowej, finansowania i usług. W większości przypadków po kliknięciu „Zastosuj teraz” nastąpi przekierowanie do witryny internetowej emitenta, gdzie przed kontynuowaniem można zapoznać się z warunkami produktu. Podczas gdy Nav zawsze stara się przedstawiać jak najdokładniejsze informacje, pokazujemy podsumowanie, które pomoże Ci wybrać produkt, a nie pełne warunki prawne – a przed złożeniem wniosku powinieneś zapoznać się z pełnymi warunkami produktów podanymi przez samego emitenta.

Osobiste oceny kredytowe FICO i inne oceny kredytowe służą do przedstawienia zdolności kredytowej osoby i mogą być jednym ze wskaźników rodzaju kredytu lub finansowania, do którego się kwalifikujesz. Nav korzysta z oceny kredytowej Vantage 3.0, aby określić, które oferty kredytowe są zalecane, a które mogą różnić się od oceny kredytowej używanej przez pożyczkodawców i usługodawców. Jednak sama ocena kredytowa nie gwarantuje ani nie oznacza zgody na jakąkolwiek kartę kredytową, finansowanie lub ofertę usług.

Ujawnienie redakcyjne

Wszelkie osobiste poglądy i opinie wyrażane są wyłącznie przez autora i niekoniecznie odzwierciedlają punkt widzenia Nav. Treści redakcyjne nie należą do wymienionych firm i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

Recenzje nie są dostarczane ani zlecane przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, które pojawiają się na tej stronie. Recenzje nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, a ich zadaniem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.