Generator kart kredytowych – Namso CCGen – Generator CC

Generator kart kredytowych – Namso CCGen – Generator CC
Category: American Express
16 października 2020

Generuj w 100% prawidłowe numery kart kredytowych do testowania danych i innych celów weryfikacyjnych

Nasz generator kart kredytowych to najlepsza na świecie i wiodąca strona generująca, która dostarcza działające numery kart kredytowych. Ważny numer karty kredytowej składa się ze złożonego sformułowania ISO / IEC 7812, który składa się z 2 różnych części – systemu numeracji oraz procedur składania wniosków i rejestracji. Składa się z cyfry prefiksu Głównego identyfikatora branżowego, 6-cyfrowego numeru identyfikacyjnego emitenta lub IIN, 7-cyfrowego numeru konta osobistego.

Tymi wydawcami są firmy, z których pochodzi karta kredytowa, takie jak Visa, MasterCard, JCB, Discover. i American Express. Numery kart kredytowych pierwsze cyfry mogą być również używane do identyfikacji głównych branż kart kredytowych. Aby lepiej zrozumieć MII, najedź na szczegółową tabelę poniżej.

Prawidłowy numer karty kredytowej można łatwo wygenerować, po prostu przypisując prefiksy numerów, takie jak cyfra 4 dla kart kredytowych Visa, 5 dla MasterCard, 6 dla Discover Card, 34 i 37 dla American Express oraz 35 dla kart JCB. Wszystkie numery kart kredytowych wygenerowane na tej stronie są całkowicie losowe i nie mają żadnej wartości w świecie rzeczywistym.

Aby łatwo wygenerować w 100% prawidłowe numery kart kredytowych, których możesz użyć do testowania danych i innych celów weryfikacyjnych.Darmowe generowane numery kart kredytowych zawierają fałszywe losowe dane, takie jak imiona i nazwiska, adres, kraj i dane bezpieczeństwa lub 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa, taki jak CVV i CVV2.

Sprawdź numery kart kredytowych

Wygeneruj nowy numer karty kredytowej, klikając przycisk Odśwież.

Karta Visa
Typ karty:
Numer karty
|
Adres
Kraj

GENERATOR NUMERÓW KART KREDYTOWYCH .

Na bestccgen.com możesz szybko wygenerować dowolne działające numery kart kredytowych, takie jak Visa Card, MasterCard, American Express, JCB Card, Discover Card i Diners Card za pomocą generatora kart kredytowych namso ccgen.

Te prawdziwe numery kart kredytowych są generowane na podstawie wzoru matematycznego zgodnego ze standardowym formatem algorytmu Luhna (mod 10). Formuła algorytmu Luhna służy do walidacji generowania numerów kart kredytowych za pomocą kombinacji numeru pojemnika karty kredytowej (numer identyfikacyjny banku) lub IIN (numer identyfikacyjny wydawcy), który składa się głównie z około sześciu pierwszych cyfr numeru ważnej karty kredytowej, numer rachunku składający się z od 6 do 9 cyfr (służący do identyfikacji numeru rachunku posiadacza karty), a następnie cyfra kontrolna będąca ostatnim numerem dodawanym w celu potwierdzenia autentyczności karty kredytowej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu do sprawdzania pojemników na karty kredytowe. Możesz również użyć numeru bin / iin, aby sprawdzić, czy jest to prawdziwa ważna karta kredytowa lub fałszywy numer karty kredytowej.

Generowanie darmowego numeru karty kredytowej za pomocą generatora kart kredytowych bestccgen.com z algorytmem Luhna ma dwa podstawowe sposoby logicznej weryfikacji wygenerowania działającego numeru karty kredytowej w następujący sposób:

  1. Gdy modulo dodania nowo wygenerowanego numeru karty kredytowej jest równe 0, wówczas powiedzielibyśmy, że numer karty kredytowej przechodzi test algorytmu Luhna. W związku z tym, że wygenerowany numer jest ważny.

  2. Gdy modulo dodania nowo wygenerowanej liczby nie jest równe 0, czyli (1-9), wówczas wniosek, że wygenerowany numer karty kredytowej jest nieprawidłowy, ponieważ nie przechodzi testu algorytmu Luhna.

Ponadto możesz generować bezpłatne numery kart kredytowych, po prostu przypisując prefiksy numerów za pomocą numeru MII głównego numeru identyfikacyjnego branży. Korzystając z poniższej tabeli.