Jak uzyskać BEZPŁATNE loty za pomocą podróżnych kart kredytowych; Zwrotnica

Jak uzyskać BEZPŁATNE loty za pomocą podróżnych kart kredytowych; Zwrotnica
Category: American Express
16 października 2020

Ujawnienia

Wiele wpisów pojawiających się na tej stronie pochodzi od firm, za które otrzymujemy wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Witryna nie zawiera przeglądu ani nie zawiera wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Thrifty Nomads nawiązało współpracę z CardRatings w zakresie naszych produktów kart kredytowych. Thrifty Nomads i CardRatings mogą otrzymywać prowizje od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

Czy słyszałeś o ludziach, którzy latają po całym świecie za darmo – czasem nawet pierwszą klasą – po prostu zbierając nagrody za pomocą karty kredytowej? Dla wielu ta metoda podróżowania wydaje się skomplikowana, czasochłonna i oderwana. Dobre wieści? To naprawdę nie jest trudno zacząć w grze nagród. W tym artykule wyjaśnimy dokładnie, jak zacząć korzystać z kart kredytowych i programów lojalnościowych, aby zdobywać DARMOWE loty!

1. Zarejestruj się w programach nagród

Niezależnie od tego, czy lecisz, wynajmujesz samochód, odbierasz kartę kredytową, czy korzystasz z portalu zakupowego, zarejestrowanie się w programie lojalnościowym to pierwszy krok, który musisz zrobić. Oto niektóre z najlepszych programów linii lotniczych, w których można się zarejestrować:

British Airways współpracuje z American Airlines, co oznacza, że ​​możesz wymienić swoje Avios na loty krajowe i międzynarodowe. Dobrze jest mieć mile w każdym z tych programów, ponieważ mają one różne wymagania dotyczące wykorzystania (niektóre oparte na taryfie lub odległości). W zależności od rezerwowanego biletu może okazać się tańszy z British Airways niż na Alasce lub odwrotnie. Posiadanie mil na każdym koncie pozwala mieć opcje (i oszczędzać punkty), gdy nadejdzie czas na rezerwację.

2. Zapisz się na najlepsze karty kredytowe

Chcesz zwiększyć swoje konto z nagrodami? Zarejestruj się, aby otrzymać kartę kredytową z nagrodami. Każda większa linia lotnicza ma kartę kredytową pod wspólną marką z hojnym bonusem za rejestrację. Większość tych kart kredytowych linii lotniczych oferuje co najmniej 1 milę za 1 dolara wydanego na wszystko. Posiadając odpowiednią kartę kredytową, większość ludzi może każdego roku zgromadzić wystarczającą liczbę mil, aby pokryć co najmniej jeden bilet w obie strony.

Aby zobaczyć najnowsze i najlepsze karty kredytowe w ofercie, sprawdź sekcję Karty kredytowe Travel Rewards na CardRatings.com. Ta strona jest stale aktualizowana i zawiera najlepsze dostępne w każdej chwili oferty rejestracji.

Oto niektóre z naszych ulubionych kart kredytowych, które są obecnie dostępne:

Preferowana karta Chase Sapphire

 • 80000 punktów lojalnościowych (o wartości 1000 USD ) po osiągnięciu minimalnej kwoty wydatków wynoszącej 4000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • 2x punkty, gdy wydajesz na podróże lub jedzenie na całym świecie
 • Może przenosić Twoje punkty lojalnościowe do wiodących programów lojalnościowych linii lotniczych i hoteli
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne
 • Opłata roczna: 95 USD
 • Ucz się więcej

Chase Sapphire Reserve

 • 50000 punktów lojalnościowych (o wartości 750 USD ) po osiągnięciu minimalnej kwoty wydatków wynoszącej 4000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • 300 USD rocznego kredytu na podróże
 • 3x punkty za wydatki na podróże (po wykorzystaniu wszystkich środków na podróże) lub jedzenie na całym świecie
 • Bezpłatny dostęp do ponad 1000 poczekalni lotniskowych na całym świecie dzięki Priority Pass Select
 • Może przenosić Twoje punkty lojalnościowe do wiodących programów lojalnościowych linii lotniczych i hoteli
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne
 • Opłata roczna: 550 USD
 • Ucz się więcej

Co możesz zrobić z tymi punktami? Przenieś je do partnerów turystycznych, takich jak Southwest, United i Hyatt. Wymień swoje punkty na Ultimate Rewards Travel Portal, a premia za rejestrację jest warta około 750 $.

Podczas gdy roczna opłata w wysokości 550 USD za rezerwę wydaje się stroma, jest ona częściowo równoważona rocznym kredytem podróżnym w wysokości 300 USD i 100 USD na poczet opłat za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck. Wszystko to sprawia, że ​​Chase Sapphire Reserve jest wyjątkową kartą dla każdego, kto chce zdobyć darmowe loty i mnóstwo korzyści związanych z podróżowaniem. Ale jeśli opłata roczna jest zbyt dużym zobowiązaniem na początek, karta Preferowana jest nadal dobrym wyborem. Przeczytaj więcej i porównaj tę kartę z innymi najlepszymi kartami kredytowymi.

Karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless

 • Ograniczony czas: 100 000 punktów bonusowych po dokonaniu zakupów w wysokości 3000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • 6x punktów za dolara za kwalifikujące się zakupy w ponad 7000 hoteli uczestniczących w programie Marriott Bonvoy, 2x punkty za dolara za wszystkie inne transakcje
 • 1 darmowy nocleg w roku (do 35 000 punktów)
 • Automatyczny status Silver Elite i ścieżka do statusu Gold po wydaniu 35 000 USD na zakupy każdego roku na koncie.
 • 15 elitarnych kredytów nocnych rocznie
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne i 120-dniowa ochrona zakupów
 • Opłata roczna: 95 USD
 • Dowiedz się, jak złożyć wniosek

Karta kredytowa Marriott Bonvoy Bold

 • Ograniczony czas: 50000 punktów bonusowych po dokonaniu 1000 $ zakupów w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • 3x punkty za dolara za kwalifikujące się zakupy w ponad 7000 hoteli uczestniczących w programie Marriott Bonvoy, 2x punkty za dolara na wszystkich innych zakupach związanych z podróżami, 1x punkt za dolara za wszystkie inne transakcje
 • 15 Elite Night Credits każdego roku kalendarzowego i Silver Elite Status
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne i 120-dniowa ochrona zakupów
 • Brak opłaty rocznej
 • Dowiedz się, jak złożyć wniosek

Po co więc zawracać sobie głowę tymi kartami? Marriott Bonvoy to nowy program punktowy, który łączy programy Marriott Rewards, Ritz-Carlton Rewards i SPG w ramach jednego zestawu korzyści. Jest to wyjątkowy program nagród, w którym darmowe noclegi zaczynają się już od 2000 punktów, a wszystkie te programy nagród pod jednym dachem zapewniają elastyczność w korzystaniu z nich podczas pobytów w hotelach.

Najlepsza część? Punkty Starwood są transferowane do ponad 30 linii lotniczych w stosunku 3: 1 w przypadku większości programów, z premią w wysokości 5000 mil za każde przekazane 60 000 punktów. Jako dodatkowy bonus, karta Boundless daje ci automatyczny status Silver Elite, ze ścieżką do statusu Gold, gdy wydasz 35 000 $ na zakupy każdego roku na koncie. Karta Marriott Bonvoy Boundless wiąże się z roczną opłatą w wysokości 95 USD, która jest absolutnie tego warta, jeśli na pewno korzystasz z karty i jej zalet. Jeśli uznasz, że opłata roczna zniechęca, karta Marriott Bonvoy Bold nie ma opłaty rocznej, ale otrzymasz punkty nawet o połowę niż na karcie Boundless. Podsumowując, obie karty Marriott Bonvoy oferują elastyczność i niskie stawki wykupu, dzięki czemu każda z nich jest doskonałym wyborem.

Karta Barclay AAdvantage Aviator Red World Elite MasterCard

Bonus rejestracyjny: 60000 mil od pierwszego zakupu w ciągu pierwszych 90 dni

Nagrody: 2 mile AAdvantage za 1 USD wydany na kwalifikujące się zakupy American Airlines, 1 mila za 1 USD wydany gdzie indziej

Korzyści: Pierwsza sztuka bagażu rejestrowanego za darmo i preferowane wejście na pokład z American Airlines, nie opłaty

za transakcje zagraniczne Opłata roczna: 95 USD

Chcesz zdobyć mnóstwo cennych mil bez dużych nakładów finansowych? Karta Barclay AAdvantage Aviator Red World Elite MasterCard oferuje 60 000 mil premiowych po dokonaniu pojedynczego zakupu w ciągu pierwszych 90 dni. Bezpłatna bagaż rejestrowany dla posiadacza karty i do 4 osób towarzyszących, 10% rabatu na wykorzystanie mil (do 10 000 rocznie) oraz 25% oszczędności na zakupach posiłków podczas lotu – wszystko to sprawia, że ​​ta karta jest długoterminowym posiadaczem.

3. Zarejestruj się w programach kulinarnych

Wszyscy od czasu do czasu jemy na mieście, więc dlaczego nie zarobić przy tym punktów? Każda z głównych linii lotniczych współpracuje z siecią restauracji, która zapewnia od 1 do 8 punktów za każdego dolara wydanego w uczestniczących restauracjach. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i zarejestrować swoją kartę kredytową – najlepiej taką, która zarabia nagrody. Za każdym razem, gdy użyjesz zarejestrowanej karty kredytowej do obiadu w restauracji uczestniczącej w programie, otrzymasz dodatkowe mile!

Chociaż możesz zarejestrować się w każdym programie lojalnościowym, pamiętaj, że nie możesz zarejestrować tej samej karty kredytowej w wielu programach. Zalecam rejestrację kart kredytowych, które zapewniają dodatkowe mile na posiłki. W ten sposób zdobędziesz jak najwięcej mil.

Oprócz punktów zdobywanych za wydatki w restauracji, wiele programów z nagrodami za posiłki oferuje również bonusy za pierwszy posiłek jako zachętę. Te zachęty są zwykle oferowane w ciągu pierwszych 30 dni członkostwa, więc będziesz chciał zarejestrować się tylko wtedy, gdy będziesz gotowy, aby skorzystać z tych bonusów. Oto kilka polecanych na początek:

Plan milowy Alaska Airlines

 • 1000 mil po wydaniu 30 USD lub więcej na pierwszą wizytę w restauracji w ciągu 30 dni.
 • Standardowe zarobki: 1-5 mil za każdego wydanego 1 dolara.

American AAdvantage

 • Zdobądź 1500 dodatkowych mil po wydaniu 25 $ na pierwszą wizytę w restauracji w ciągu 30 dni. Zdobądź 500 dodatkowych mil za każdą z następnych 3 wizyt.
 • Standardowe zarobki: 1-5 mil za każdego wydanego 1 dolara

Southwest Rapid Rewards

 • Zdobądź 500 dodatkowych mil po wydaniu 25 USD lub więcej podczas pierwszej wizyty w restauracji w ciągu 30 dni. Zdobądź 250 dodatkowych mil za każde. po wydaniu 25 USD lub więcej podczas drugiej i trzeciej wizyty.
 • Standardowe zarobki: 3 mile za 1 dolara (jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień).

United MileagePlus

 • Zdobądź 1500 dodatkowych mil po 25 $ lub więcej podczas pierwszej wizyty w restauracji w ciągu 30 dni. Zdobądź 500 dodatkowych mil za każdą z następnych 3 wizyt.
 • Standardowe zarobki: 1-5 mil za każdego wydanego 1 dolara

4. Zarządzaj programami nagród i mil

Śledzenie wielu programów nagród może być skomplikowane. Na szczęście istnieje portfel nagród, który zrobi to za nas. Portfel nagród śledzi salda kont, daty wygaśnięcia, a nawet plany podróży – bezpłatnie! Jest to idealne rozwiązanie nie tylko do śledzenia sald punktów (zwłaszcza jeśli zarządzasz kontami dla wielu osób), ale także będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy saldo wkrótce wygaśnie. W ten sposób nigdy nie przegapisz darmowych walk po wygaśnięciu punktów.

5. Osiągnij minimalne wymagania dotyczące wydatków na karty kredytowe

Jedną z najgorszych rzeczy, jakie każdy może zrobić, jeśli chodzi o nagrody dla kart kredytowych, jest przegapienie premii za rejestrację, ponieważ nie osiągnęły one minimalnego wymogu wydatków. Wymagania dotyczące wydatków mogą wynosić od 1 do 10 000 USD. Obciążając te karty swoimi codziennymi wydatkami i rachunkami domowymi, możesz z łatwością spełnić większość wymagań dotyczących wydatków. Oto kilka wskazówek, jak osiągnąć minimalne wydatki wymagane do premii za rejestrację, przy minimalnym koszcie z własnej kieszeni:

 • Czy przyjaciel lub członek rodziny wkrótce obchodzi urodziny? Teraz jest świetny czas na zakup prezentu!
 • Czy często robisz zakupy w konkretnym sklepie spożywczym lub na stacji benzynowej? Rozważ zakup karty podarunkowej.
 • Czy ręcznie opłacasz rachunki za telefon i media? Zarejestruj się w automatycznym rozliczaniu swojej karty kredytowej.

6. Wydawaj strategicznie, aby szybko zdobywać punkty

Chcesz szybko zdobyć punkty? Jeśli zdobycie 1 punktu za jednym razem nie wystarczy, istnieje wiele sposobów na zwiększenie zarobków:

Korzystaj z programów polecających

Po zaksięgowaniu premii za rejestrację karty kredytowej i wydaniu mil prawdopodobnie zechcesz je dalej gromadzić, najlepiej po stawce wyższej niż 1 mila za 1 wydany dolar. W tym miejscu do gry wchodzą bonusy za polecenie. Wiele banków – w tym Chase, Discover i American Express – umożliwia posiadaczom kart zdobywanie punktów bonusowych za polecanie znajomym. Te bonusy mogą wynosić od 50 do 10 000 punktów. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto, wysłać znajomemu link polecający, a kiedy zostanie zatwierdzony, otrzymasz dodatkowe punkty. Łatwy!

Korzystaj z portali zakupów online

Każda większa linia lotnicza ma własne portale zakupowe, na których członkowie mogą gromadzić dodatkowe mile za zakupy online. Możesz zdobyć do 30 mil za każdego wydanego 1 USD, korzystając z portali handlowych linii lotniczych, aby dokonywać zakupów online. Szybkie wyszukiwanie w Google wybranego programu nagród + „portal zakupowy” przyniesie wyniki, których szukasz. Niektóre linie lotnicze oferują nawet aplikacje, które pomagają gromadzić dodatkowe mile za zakupy w sklepie, takie jak aplikacja United MileagePlus X.

Kupuj podczas promocji punktowych

Mówiąc o portalach zakupowych, są takie okresy w roku, kiedy portale zakupowe oferują punkty bonusowe za przekroczenie określonych progów wydatków. Prostym sposobem na skorzystanie z tych bonusów jest wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomień . Będziesz otrzymywać e-maile z okazji ważnych świąt, oferujące mnóstwo punktów bonusowych za zakup prezentów, kwiatów i towarów w wybranych sklepach internetowych. Zarobki naprawdę się kumulują, zwłaszcza jeśli połączysz je z nagrodami z karty kredytowej. Co prowadzi mnie do następnego punktu…

Podwójne zanurzenie

Podwójne zanurzenie ma miejsce, gdy zdobywasz punkty za pojedynczy program nagród z kilku źródeł jednocześnie. Na przykład może się tak zdarzyć, jeśli używasz karty kredytowej, która zdobywa punkty dla osób często podróżujących na stacji benzynowej, kiedy ta stacja benzynowa już przyznaje punkty dla często podróżujących pasażerów przy każdym zakupie – dzięki czemu zyskujesz 2x więcej punktów. Szukaj okazji do podwójnego zanurzenia – niezależnie od tego, czy chodzi o portale zakupów online, czy programy lojalnościowe, możliwości gromadzenia mil z kilku źródeł przy jednym zakupie są ogromne.

7. Zdobądź elitarny status

Zdobywanie statusu elity może być niezwykle przydatne, jeśli często podróżujesz. Członkowie Elite nie tylko otrzymują przywileje, takie jak bezpłatne bagaże rejestrowane i dodatkowe mile, ale także kwalifikują się do podwyższenia miejsca. Zdobycie statusu linii lotniczej najwyższego poziomu wymaga obecnie 100 000 – 125 000 mil kwalifikacyjnych elitarnych, a także 12 000 – 15 000 $ kwalifikujących się dolarów elitarnych (czyli pieniędzy wydanych na przeloty). Na szczęście dla was wszystkich, są sposoby na obejście tego wszystkiego:

 • Lataj z partnerskimi liniami lotniczymi : W dawnych czasach guru punktowi prowadzili przebiegi milowe; to znaczy rezerwowanie kilku tanich taryf i przeskakiwanie między lotniskami w celu spełnienia wymogów statusu. Obecnie jest to trudniejsze, gdy obowiązują wymagania dotyczące przychodów. Osoby korzystające z mil mogą obejść wymagania dotyczące przychodów krajowych linii lotniczych, rezerwując przebiegi milowe u partnerskich linii lotniczych. Na przykład, jeśli próbujesz zdobyć status w programie American, zarezerwuj przebieg milowy u jednego z ich partnerów. Amerykanin nie wie, ile zapłaciłeś za taryfę partnerską, co często może działać na twoją korzyść, jeśli chodzi o spełnienie wymagań dochodowych dla statusu elity. Nie używaj tej strategii do rezerwacji lotów wyłącznie w celu osiągnięcia statusu elity.Loty są jednym z największych źródeł emisji dwutlenku węgla w sektorze transportu, więc używaj tej strategii tylko wtedy, gdy jest to miejsce, do którego już planujesz się udać.
 • Chociaż ta strategia działa na niektórych, powoduje ona wiele szkód dla środowiska, biorąc pod uwagę emisje gazów cieplarnianych podczas pojedynczego lotu krótkodystansowego.
 • Rejestracja kart kredytowych : Możesz obejść wymagania dotyczące statusu elity linii lotniczych, wybierając karty kredytowe linii lotniczych. Niektóre z nich oferują elitarne kwalifikujące się mile i dolary, które pomogą Ci szybciej uzyskać status.

8. Zachowaj znajomość transakcji i wydarzeń, aby zwiększyć swoje zarobki

Najlepszym sposobem, aby pozostać na szczycie tej gry, jest podążanie za właściwymi ludźmi. Reddit i FlyerTalk to dwa główne fora, na których ludzie zbierają się, aby dzielić się wskazówkami i sztuczkami. Więcej ćpuna? Dołącz do Twittera i pamiętaj, aby obserwować konta takie jak @Airfarewatchdog, @SecretFlying i @TheflightDeal, aby uzyskać niesamowite oferty lotów na całym świecie.

9. Mądrze wykorzystuj punkty i mile

Wreszcie, aby jak najlepiej wykorzystać swoje mile, zechcesz je wymienić w jak najbardziej efektywny sposób. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie mil na pierwszą klasę i klasę biznes. Dwa lata temu wymieniłem około 1 miliona mil i punkty na podróż do Azji o wartości 95 000 dolarów. Otrzymałem niesamowitą wartość z moich nagród, wykorzystując je do wysokiej klasy hoteli i miejsc w kabinach premium.

Ale nie każdy chce wykorzystać mile, aby usiąść z przodu. W takim przypadku zalecam przypisanie wartości punktom i porównanie ich z taryfami przychodowymi. Blogi takie jak Frugal Travel Guy regularnie publikują oceny punktowe dla czytelników, którzy nie wiedzą, jak to zrobić samodzielnie. Niezależnie od tego, czy wymieniasz mile na miejsce w klasie ekonomicznej czy pierwszej, łatwym sposobem na uzyskanie większej wartości jest skorzystanie z bezpłatnych międzylądowań.