Kiedy jest najlepszy czas na refinansowanie kredytu samochodowego?

Category: Kredyt Samochodowy
17 lutego 2021

Uzyskaj finansowanie samochodu

nawet przy słabym kredycie.

Megan Foukes jest niedawną absolwentką Indiana University, która ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa. Megan pracuje jako autorka treści dla Auto Credit Express i współtworzy kilka blogów motoryzacyjnych i finansowych.

Czy wiesz, że są dobre i złe chwile na refinansowanie samochodu? Czas jest ważny i chociaż nie możesz od razu refinansować swojej złej pożyczki na samochód, powinieneś być w stanie refinansować po kilku latach, jeśli spłaciłeś wszystkie swoje pożyczki na czas, a twoja zdolność kredytowa poprawiła się.

Idealny czas na refinansowanie kredytu samochodowego

Czy jesteś w trakcie złego kredytu samochodowego i zastanawiasz się, czy teraz jest właściwy czas na refinansowanie? Głównym celem refinansowania jest uczynienie miesięcznej płatności bardziej przystępną i / lub uzyskanie niższego oprocentowania. Jeśli wydarzyła się jedna z tych dwóch rzeczy i masz nadzieję, że kredyt samochodowy będzie tańszy, powinieneś rozważyć refinansowanie kredytu samochodowego:

 1. Twoja sytuacja kredytowa poprawiła się – jeśli proaktywnie podchodziłeś do terminowych płatności i zauważyłeś, że Twoja zdolność kredytowa poprawiła się od momentu zaciągnięcia pierwszej pożyczki, refinansowanie może pomóc Ci obniżyć miesięczne raty, zapewniając lepszą stopę procentową.
 2. Twoja sytuacja finansowa uległa zmianie – jeśli Twój kredyt nie poprawił się zbytnio, ale Twoja sytuacja finansowa poszła na marne, możesz obniżyć miesięczną ratę poprzez refinansowanie i wydłużenie okresu kredytowania. Pamiętaj, że dłuższy okres kredytowania oznacza płacenie więcej w dłuższej perspektywie.Jeśli twój stan finansowy poprawił się, ale kredyt nie poprawił się, możesz po prostu spłacać więcej każdego miesiąca, co spłaca pożyczkę szybciej i zmniejsza odsetki bez konieczności zajmowania się procesem refinansowania.

  Kiedy powinieneś czekać na refinansowanie kredytu samochodowego

  Tylko dlatego, że minęło trochę czasu, a twoja zdolność kredytowa poprawiła się, nie oznacza, że ​​zawsze jest najlepszy czas na refinansowanie. Istnieje kilka czynników, które mogą zdyskwalifikować Cię z refinansowania, w tym:

 3. Posiadanie starego samochodu – pożyczkodawcy mają określony limit wieku i przebiegu pojazdów, które chcą refinansować. Im starszy samochód i im wyższy przebieg, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pożyczkodawca zatwierdzi Cię do refinansowania.
 4. Odwrócenie się – jeśli masz ujemny kapitał własny lub jesteś winien więcej niż wartość pojazdu, trudno będzie Ci uzyskać zgodę na refinansowanie. Upewnij się, że Twój samochód ma kapitał, zanim zdecydujesz się na refinansowanie. Kary za przedpłatę – chociaż rzadko, jeśli masz karę za przedpłatę za bieżącą pożyczkę, refinansowanie może nie mieć najbardziej sensu, jeśli anuluje to potencjalne oszczędności.Najważniejsze jest, aby przeanalizować swoją sytuację i przedyskutować z różnymi pożyczkodawcami, czy refinansowanie jest dla Ciebie realną opcją.

  Chcesz uzyskać finansowanie automatyczne?

  Z drugiej strony może potrzebujesz kredytu samochodowego. Jeśli martwisz się, że Twój zły kredyt będzie przeszkadzał w uzyskaniu zgody na automatyczne finansowanie, nie trać nadziei.

  CarsDirect współpracuje z dealerami w całym kraju, którzy są ekspertami w pomaganiu ludziom w wielu różnych sytuacjach kredytowych, w tym w odzyskaniu majątku i upadłości.

  Posiadając złą pożyczkę samochodową, możesz uzyskać potrzebne finansowanie i pracować nad poprawą kredytu i refinansowania, aby uzyskać lepszą stopę procentową w przyszłości. Wypełnij nasz łatwy i bezpłatny formularz wniosku o pożyczkę samochodową online, aby rozpocząć proces dopasowania do najbliższego sprzedawcy.

  Bezpłatna ocena kredytowaUzyskaj teraz darmową zdolność kredytową! Uzyskaj kopię swojej najnowszej zdolności kredytowej.