Który raport kredytowy prowadzi?

Category: Linii Kredytowej
17 lutego 2021

Oddział Chase w Brooklynie w stanie Nowy Jork

Raport kredytowy, który Chase najprawdopodobniej wyciągnie dla twojego wniosku o kartę kredytową, to raport kredytowy Experian .

Przeanalizowaliśmy 293 zgłoszone przez konsumentów zapytania kredytowe z ostatnich 24 miesięcy i stwierdziliśmy, że Chase zbiera raporty kredytowe od wszystkich trzech głównych amerykańskich biur kredytowych, ale wydaje się, że faworyzuje Experian.

Korzystając z tych danych, możesz lepiej zorientować się, który raport kredytowy zostanie pobrany, gdy złożysz wniosek o kartę kredytową Chase.

Stwierdziliśmy, że w niektórych stanach bank może korzystać z usług innego biura informacji kredytowej w sprawie wniosku kredytowego wnioskodawcy.

Oto zestawienie anegdotycznych danych z raportów kredytowych od osób ubiegających się o karty kredytowe Chase w poszczególnych stanach:

Chase Credit Reports Data Stan Wykorzystano biura kredytowe Alabama Equifax i Experian Arizona Equifax * i Experian Kalifornia Equifax, Experian * i TransUnion Kolorado Experian * i TransUnion Connecticut Experian Delaware TransUnion Floryda Equifax, Experian * i TransUnion Gruzja Equifax *, Experian * i TransUnion Hawaje Experian Idaho Equifax Illinois Experian i TransUnion * Indiana Experian i TransUnion * Iowa TransUnion Kentucky Equifax, Experian * i TransUnion Luizjana Experian Maine TransUnion Maryland Equifax * i Experian Massachusetts Experian Mississippi Experian i TransUnion * Minnesota Equifax i Experian Missouri Experian Montana Experian Nebraska TransUnion Nevada Equifax i Experian * New Hampshire Equifax, Experian * i TransUnion New Jersey Experian * i TransUnion Nowy Meksyk Experian Nowy Jork Experian * i TransUnion Karolina Północna Experian * i TransUnion Ohio Equifax, Experian i TransUnion * Oregon Equifax i Experian Pensylwania Equifax, Experian * i TransUnion Karolina Południowa Equifax i Experian * Tennessee Equifax * i TransUnion Teksas Equifax, Experian * i TransUnion Utah Experian * i TransUnion Virginia Equifax *, Experian i TransUnion Waszyngton Equifax * i TransUnion Wisconsin Experian * i TransUnion* Oznacza najczęściej używane biuro informacji kredytowej w zbiorze danych tego stanu.

Skąd mamy dane

Prawdopodobnie nie jest to dla Ciebie zaskoczeniem, Chase (i wszystkie inne banki) nie mówi nam, który raport kredytowy zostanie wyciągnięty dla konkretnego wniosku kredytowego.

Dlatego możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zebrać informacje od osób, które faktycznie złożyły wniosek o kartę kredytową Chase.

Mogą zobaczyć, który raport kredytowy zawiera trudne zapytanie od Chase i udostępnić ten punkt danych reszcie z nas.

Skorzystaliśmy z bazy danych CreditBoards.com, gdzie ludzie mogą przesyłać wyniki swoich wniosków kredytowych.

Chociaż dane pochodzą sprzed wielu lat, zdecydowaliśmy się zbierać wyniki z ostatnich 2 lat dla najbardziej aktualnych praktyk dotyczących zapytań kredytowych firmy Chase.

Co oznaczają dla Ciebie nasze badania

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zidentyfikować najbardziej odpowiedni raport kredytowy, który wpływa na Twoje szanse na zatwierdzenie karty kredytowej Chase.

Znajdź swój stan w powyższej tabeli i zobacz, które biura kredytowe są prawdopodobnie używane przez Chase do konkretnego zastosowania.

Mając tę ​​wiedzę, powinieneś podjąć kroki w celu ulepszenia raportów kredytowych w tych konkretnych biurach kredytowych.

Idealnie, twój wysiłek zwiększy szanse i prawdopodobieństwo sukcesu zatwierdzenia. Chase może pobierać raporty kredytowe z więcej niż jednego biura informacji kredytowej.

Żeby było jasne: uważamy, że każdy powinien sumiennie utrzymywać nieskazitelne raporty kredytowe we wszystkich biurach kredytowych w USA. Z badań tych wynika, na których biurach kredytowych należy się skupić w pierwszej kolejności.

Jak sprawdzić własne raporty kredytowe

Zalecamy bezpłatne pobieranie raportów kredytowych za pośrednictwem witryny AnnualCreditReport.com.

To nie jest witryna, która w przyszłości będzie pobierać opłaty lub zbierać informacje o karcie kredytowej za usługę subskrypcji.

Jest to jedyna strona internetowa objęta sankcjami rządowymi, która zapewnia corocznie bezpłatny raport kredytowy bezpośrednio od każdego z trzech amerykańskich biur kredytowych – Equifax, Experian i TransUnion.

W ciągu ostatnich 10 lat bezpłatnie pobierałem moje raporty kredytowe, a oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, gdy używasz witryny do tworzenia własnych raportów:

 • Upewnij się, że Twoje dane osobowe zostały wprowadzone dokładnie w 100%, w przeciwnym razie możesz mieć tymczasowy zakaz dostępu do raportów kredytowych.
 • Proces weryfikacji zawiera podchwytliwe pytania i odpowiedzi, które mogą w ogóle Cię nie dotyczyć – wystarczy odpowiedzieć „żadne z powyższych w odpowiednich przypadkach.Zapisz lub wydrukuj kopię raportu kredytowego natychmiast po jego otrzymaniu, ponieważ po zamknięciu okna przeglądarki możesz nie być w stanie go ponownie wyświetlić.Nie musisz pobierać wszystkich trzech raportów w tym samym czasie. Lubię je rozkładać co 4 miesiące, aby mieć oko na swój kredyt.Raport kredytowy można również poprosić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 1-877-322-8228.

  Jeśli wolisz pocztę, musisz wypełnić ten formularz i wysłać go na adres:

  Usługa żądania rocznego raportu kredytowego

  PO Box 105281

  Atlanta, GA 30348-5281

  Zapytania telefoniczne i pocztowe zostaną wysłane w ciągu 15 dni od złożenia wniosku.

  W przypadku odmowy przyznania linii kredytowej możesz poprosić bank o kopię raportu kredytowego, który został wykorzystany do odrzucenia Twojego wniosku. (Masz prawo prosić o to).

  Gdy będziesz mieć możliwość przejrzenia raportu kredytowego, możesz podjąć kroki, aby poprawić swój kredyt. Podzielimy się niektórymi z wypróbowanych i prawdziwych metod udoskonalania raportu kredytowego.

  Jak ulepszyć swój raport kredytowy

  Jeśli wyciągnąłeś swój własny raport kredytowy i chcesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zatwierdzenia przez Chase, oto najbardziej wpływowe sposoby na pozytywny wpływ na swój profil kredytowy:

  Napraw wszystkie błędyPrzejrzyj dokładnie swój raport kredytowy, aby sprawdzić, czy jakiekolwiek informacje na jego temat są niedokładne. Czy istnieje nieodebrana płatność, której nie powinno tam być?

  Czy Twoje dane osobowe są błędne? Oto niektóre z błędów, które mogą zaszkodzić Twojemu kredytowi. Na końcu każdego raportu kredytowego biura informacji kredytowej przedstawiają szczegółowe instrukcje dotyczące tego, co należy zrobić, aby zakwestionować wszelkie błędy.

  Usuń wszelkie zaległościCzy są jakieś negatywne rekordy, które wskazują na zaległy lub niespłacony dług? Najlepiej jest negocjować z tymi wierzycielami, aby usunąć uwagę z twoich akt.

  Spłacaj jak najwięcej długuWierzyciele, tacy jak Chase, nie chcą widzieć nieodpowiedzialnego zachowania kredytowego. Ci, którzy mają wysokie saldo na swoich liniach kredytowych, mogą oznaczać, że są bardzo zależni od pożyczonych środków.

  Zwiększ swoje limity kredytoweZwiększając kwotę, którą możesz pożyczyć, będzie wyglądać tak, jakbyś wykorzystywał niewielki procent swojego potencjału pożyczkowego. Wiele firm obsługujących karty kredytowe umożliwia złożenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego za pośrednictwem konta internetowego lub telefonicznie.

  Uważaj, ponieważ wystawca karty kredytowej może przeprowadzić twarde zapytanie dotyczące Twojego kredytu w związku z tą czynnością – możesz anulować żądanie i nie wpłynąć to na Twój kredyt.

  Kiedy skończysz, nie idź od razu do Chase, aby wypełnić wniosek kredytowy. Zrozumiesz, dlaczego w następnej sekcji.

  Kiedy Twój raport kredytowy zostanie zaktualizowanyZmiany na istniejących kontach kredytowych nie są codziennie zgłaszane do biur informacji kredytowej.

  W rzeczywistości aktualizacja raportów kredytowych może zająć do 30 dni. Zwykle raport kredytowy rejestruje ostatnie zmiany po cyklu wyciągów u danego pożyczkodawcy.

  Twoje dochody i wydatki również mają znaczenie

  Nie zapominaj, że twój kredyt nie jest jedynym czynnikiem decydującym o twojej kwalifikacji do nowej linii kredytowej.

  Chase prosi również o Twoje roczne dochody i miesięczne wydatki na mieszkanie. W końcu bank nie wie, czy możesz spłacić saldo, nie wiedząc, ile masz regularnie wolnych przepływów pieniężnych.

  Bez wątpienia wyższy dochód i niższe wydatki oznaczają, że jesteś w stanie spłacić swój dług finansowo.

  Otrzymałem zezwolenie na dwie karty kredytowe Chase i nigdy nie musiałem przedstawiać dowodu przychodów i wydatków. Przeglądając kilka forów finansowych, nie wydaje się, by Chase miał na celu weryfikację tych dwóch informacji finansowych.