Daniel Radcliffe i jego mienie. Ile ma na koncie filmowy Harry Potter

Filmowy Harry Potter wyczarował ogromny majątek. "Nic nie działam ze swoimi pieniędzmi"

Angielski aktor Daniel Radcliffe zgromadził dużo pieniędzy po występach w serii filmów na temat Harrym Potterze. Mimo ogromnego majątku nie prowadzi aczkolwiek wystawnego życia.

W jednym z wywiadów przyznał, że od czasu, wówczas gdy wystąpił w ostatnim filmie z serii, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Frakcja II” z roku 2011, w zasadzie prawie zero nie wydaje:

Tak naprawdę nic nie działam ze swoimi pieniędzmi. Jak i również bardzo się z owego cieszę, bo posiadanie pieniędzy oznacza, że nie należy się o nie martwić, a to daje doskonałe poczucie wolności. Również pod względem zawodowym.

CBS News szacuje zarobki Radcliffe'a za same filmy o Potterze na ok. 95, 6 mln dol.

W tym samym wywiadzie Radcliffe przyznaje, że jest bardzo zadowolony z tegoż, że może grać przy filmach i woli się skupiać na ambitnych projektach niż "zarabiać kupę forsy na dziadowskich szmirach".

- Nie wiem, jak na przykład wyglądałoby moje życie z brakiem regularnych wizyt na planie filmowym. Oszalałbym. Jestem jednym z niewielu szczęściarzy, którzy lubią to, co robią - powiedział w rozmowie wraz z dziennikarzami gazety Belfast Telegraph.

Na pytanie, jak chciałby umrzeć, odparł: "Najchętniej na planie filmowym. Pragnę zrujnować komuś dzień. Chcę, żeby nagle musieli stwierdzić: Dan właśnie umarł poprzednio kamerą, musimy znaleźć dublera".

Tagi: pieniądze Daniel Radcliffe Harry Potter, Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” obok wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod linkiem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem zagniewany. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktokolwiek spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć sankcje. Wystarczy czynny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI przerabia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje zwiać spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi na temat aferę GetBack

Notowanie