Bagaż podręczny - co wolno zabrać do samolotu?

21 sposobów, by podróżowanie samolotem było łatwiejsze [INFOGRAFIKA]

Podróże mimo swoich licznych zalet, zdają się być stresujące.

Jest sporo szczegółów, o których musimy pamiętać np. aby zapakować ładowarki do bagażu kieszonkowego, na wypadek, gdyby bagaż główny zaginął czy także, żeby przewożone przez nas płyny były łatwo dostępne w bagażu podczas kontroli na lotniku.

Warto również pamiętać, że w dobie powszechnego dostępu do internetu, możemy zaoszczędzić pieniążki za granicą, dzwoniąc poprzez specjalne aplikacje, np. wifi fon, skype, viber czy popularny facebook messenger. Te aplikacje wymagają jedynie osadzenia i dostępu do wi-fi.

Jest też dużo tricków, które pomogą naszej firmie nie tylko w wyższej organizacji, ale też przy komforcie podróżowania. Przed podróżą warto zarejestrować się po programie lojalnościowym przewoźnika, by dzięki zebranym milom zdołać np. zmienić klasę lotniczą na wyższą. Tego rodzaju możliwość oferuje obecnie duża liczba linii lotniczych, między innymi Polskie Samoloty LOT.

Przygotowaliśmy 21 sposobów, jakim sposobem można ułatwić sobie wakacyjne wojaże:

Foto: adaptacja - Mariusz Olszewski / Business Insider Tagi: Infografika urlop Komentując korzystasz z przybory Facebooka. Publikowane komentarze istnieją prywatnymi opiniami Użytkowników. Żeby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące w Facebooku mieszczą się pod linkiem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI przerabia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie