Najlepsze przetwarzanie mobilnych kart kredytowych w 2020 r

Category: American Express
17 lutego 2021

Przez Meaghan Brophy, 26 sierpnia 2020 r

Meaghan dostarczał treści i wskazówki dla niezależnych sprzedawców detalicznych jako redaktor wielu publikacji detalicznych i prelegent na targach. Jest autorytetem Fit Small Business w handlu detalicznym i e-commerce.

Ten artykuł jest częścią większej serii dotyczącej płatności.

Mobilne przetwarzanie kart kredytowych pozwala sprzedawcom sprzedawać produkty i akceptować płatności kartą z niemal dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu. Najlepszy mobilny procesor kart kredytowych powinien być niezawodny, mieć przystępne opłaty transakcyjne, być wyposażony w bezpłatną aplikację do zarządzania biznesem i działać w trybie offline.

Nie wiesz, który procesor kart kredytowych jest dla Ciebie odpowiedni? Rozwiąż ten quiz na cztery pytania, aby dowiedzieć się:

Jak oceniliśmy firmy obsługujące mobilne karty kredytowe

Istnieje mnóstwo wspaniałych opcji przetwarzania kredytów mobilnych, ale jest kilka, które się wyróżniają. Najlepszy mobilny procesor kart kredytowych jest wygodny i elastyczny, bez kosztów początkowych lub po niskich kosztach i konkurencyjnych cenach przetwarzania. Musi też być niezawodny – musisz być w stanie polegać na nim w wielu różnych środowiskach, nawet przy niestabilnym połączeniu internetowym.

Oceniliśmy procesory mobilnych kart kredytowych pod kątem ceny, łatwości obsługi, aplikacji POS, niezawodności i funkcji wielokanałowych.

Porównanie firm obsługujących mobilne karty kredytowe

Square: najlepszy ogólnie mobilny procesor kart kredytowych

Square to najlepszy mobilny procesor kart kredytowych dla małych firm. Opcja przetwarzania płatności mobilnych nie wymaga opłat miesięcznych ani opłat za uruchomienie, a aplikacja jest łatwa – nie ma żadnych. Dzięki bezpłatnej aplikacji POS możesz natychmiast rozpocząć pracę, czekając na przybycie bezpłatnego czytnika kart kredytowych. Aplikacja działa w trybie offline, jest kompatybilna z systemami Android i iOS oraz ma konkurencyjne stawki przetwarzania. Ponadto oprogramowanie POS zawiera bezpłatne narzędzia do zarządzania firmą.

Kwadratowa cena
 • Opłata miesięczna: bezpłatna
 • Opłata za przetwarzanie i przetwarzanie chipów: 2,6% + 10 centów Opłata za wprowadzanie i przechowywanie karty: 3,5% + 15 centów Opłata online i za przetwarzanie faktur: 2,9% + 30 centów Opłata za przetwarzanie faktury w pliku „Karta w pliku: 3,5% + 15 centów Koszt czytnika Swipe: bezpłatnie Czytnik chipów i kranów: 49 USD Terminal kwadratowy: 299 USDFunkcje kwadratowych płatności mobilnych:
 • Aplikacja POS: możesz korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej Square POS na urządzeniach z systemem Android i iOS – nawet w trybie offline. Dzięki aplikacji możesz również rejestrować inne rodzaje płatności, dzielić płatności, akceptować karty podarunkowe, wysyłać faktury i zapisywać karty w pliku (chociaż wiąże się to z wyższą opłatą manipulacyjną). Dodaj zapasy, aby przyspieszyć płatności, pozwól klientom dodawać wskazówki i drukuj, wysyłaj SMS-y lub e-mailem potwierdzenia.
 • Akceptowane rodzaje płatności: dzięki procesorowi mobilnych kart kredytowych Square możesz akceptować główne karty kredytowe, w tym Visa, Mastercard, Discover i American Express, a także opcje mobilne, takie jak Apple Pay, Android Pay i Google Wallet. W zależności od czytnika możesz akceptować płatności kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (NFC). Czas wypłaty: Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w Square, są depozyty następnego dnia. Chociaż niektóre mogą zająć dwa dni, jeśli transakcja nastąpi po normalnych godzinach pracy, nadal jest to dość szybki czas na wypłatę. Aby uzyskać jeszcze szybszy dostęp do gotówki, przejdź na natychmiastowe przelewy z opłatą w wysokości 1,5%. Narzędzia do zarządzania biznesem: Square oferuje coś więcej niż tylko przetwarzanie mobilnych kart kredytowych. Zawiera funkcje ułatwiające prowadzenie innych obszarów działalności, takie jak zarządzanie zapasami, rezerwowanie terminów, zarządzanie personelem, zarządzanie fakturami i marketing e-mailowy. Możesz również zintegrować go z innymi narzędziami i pobierać raporty zawierające wszystkie dane. Funkcje wielokanałowe: chociaż trudno jest konkurować z Shopify, jeśli chodzi o funkcje e-commerce, Square nie jest zbyt krótkie. Możesz przyjmować płatności online i wysyłać faktury lub zarządzać nimi, a także konfigurować płatności cykliczne. Square oferuje własny punkt sprzedaży i sklep internetowy, a także integruje się z kilkoma narzędziami innych firm.Dowiedz się więcej o funkcjach przetwarzania mobilnych kart kredytowych Square, odwiedzając naszą pełną recenzję Square Payments.

  PayPal: Najlepsze przetwarzanie mobilnych kart kredytowych do okazjonalnych sprzedaży

  PayPal był kiedyś platformą internetową, ale od tamtej pory dodał płatności osobiste, w tym procesor kart kredytowych mobilnych oznaczony jako PayPal Here. Podczas gdy Square oferuje wymianę z cenami, PayPal ma prostszy i bardziej konkurencyjny model wyceny – to tylko stały procent, który zwykle sprawdza się w przypadku niższych wartości transakcji.

  Obie platformy są proste i łatwe w konfiguracji i obsłudze. PayPal integruje się z różnymi platformami i akceptuje szereg metod płatności. Jest również znany ze swoich silnych funkcji bezpieczeństwa.

  Cennik PayPal
 • Opłata miesięczna: 0 USD
 • Opłata za przetwarzanie i przetwarzanie chipów: 2,7% Opłata za wprowadzanie i przechowywanie karty: 3,5% + 15 centów Opłata online i za przetwarzanie faktur: 2,7% Koszt czytnika Swipe: 24,99 USD Czytnik chipów i kranów: 79 USDFunkcje płatności mobilnych PayPal:
 • Czas wypłaty: Jeśli korzystasz z PayPal Tutaj, natychmiast otrzymasz środki na swoje konto PayPal. Możesz tam przechowywać środki lub przelać je na swoje konto bankowe bezpłatnie w ciągu jednego do dwóch dni roboczych lub od razu za dodatkową opłatą. Pamiętaj, że jeśli korzystasz z bezpłatnego czytnika pasków magnetycznych lub klucza w transakcjach przekraczających 500 USD w okresie siedmiu dni, Twoje środki są przechowywane przez 30 dni. Jeśli przetwarzasz coś zbliżonego do tego, wybierz czytnik chipów (24,99 USD), aby uniknąć zamrożenia środków.
 • Funkcje aplikacji mobilnej: W aplikacji PayPal Here brakuje niektórych funkcji dostępnych w Square, ale została rozszerzona o dodatkowe funkcje, takie jak śledzenie zapasów i konta pracowników. Możesz skonfigurować ustawienia rabatów / sprzedaży / podatków / napiwków, stosować zwroty i wysyłać potwierdzenia e-mailem. PayPal ma uproszczony katalog produktów, dzięki czemu można ustawiać przedmioty i ceny, w tym modyfikatory, odmiany i dodatki. Możesz także wysyłać faktury do klientów w celu zapłaty w późniejszym terminie. Akceptowane typy płatności: PayPal W tym miejscu akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, w tym płatności typu swipe, chipowe i zbliżeniowe – w zależności od używanego czytnika mobilnego. PayPal tutaj akceptuje również płatności PayPal, idealne dla sprzedawców imprez i telefonów komórkowych, gdzie klienci mogą nie mieć przy sobie kart kredytowych. Podobnie jak Square, PayPal może przetwarzać płatności offline, więc nie potrzebujesz połączenia internetowego do przetwarzania sprzedaży. Wielokanałowość: PayPal integruje się z większością głównych platform e-commerce, dzięki czemu możesz obsługiwać zarówno transakcje osobiste, jak i internetowe.Aby dowiedzieć się więcej o tym, czy przetwarzanie mobilne PayPal jest dla Ciebie odpowiednie, przeczytaj naszą pełną recenzję PayPal Here.

  Intuit GoPayment: Najlepsze mobilne przetwarzanie kart kredytowych dla użytkowników QuickBooks

  Jeśli już korzystasz z programu QuickBooks, Intuit GoPayment jest łatwym wyborem do przetwarzania mobilnych kart kredytowych i sprawia, że ​​prowadzenie księgowości jest proste. Podobnie jak Square i PayPal, rozpoczęcie korzystania z procesora mobilnych kart kredytowych jest bezpłatne. Niskie opłaty manipulacyjne sprawiają, że idealnie nadaje się do wysokich wartości transakcji.

  Cennik Intuit GoPayment
 • Opłata miesięczna: 0 USD
 • Opłata za przetwarzanie danych i chipów: 2,4% + 25 centów Opłata za wprowadzanie i przechowywanie karty: 3,4% + 25 centów Opłata za przetwarzanie faktury: 2,9% + 25 centów Koszt czytnika Swipe: pierwszy za darmo; Kolejne 19 $ za sztukę Czytnik Swipe, Chip i Tap: 49 USDFunkcje płatności mobilnych Intuit GoPayment:
 • Funkcje aplikacji mobilnej: chociaż GoPayment umożliwia tworzenie listy produktów, jego funkcje śledzenia zapasów są dość ograniczone – szczególnie w porównaniu z Shopify, a nawet Square. Możesz także ręcznie wprowadzić dane karty kredytowej w aplikacji mobilnej i przyjmować płatności bez czytnika lub dodatkowego sprzętu. W aplikacji możesz również skonfigurować podatek od sprzedaży i napiwki oraz zrobić zdjęcia kart kredytowych do płatności zbliżeniowych.
 • Akceptowane rodzaje płatności: Podobnie jak większość innych operatorów obsługujących mobilne karty kredytowe, możesz akceptować większość głównych kart kredytowych za pomocą GoPayment. Możesz również przetwarzać przelewy ACH, a także rejestrować płatności gotówkowe i czekowe. Czas wypłaty: Intuit GoPayment oferuje wypłaty w następnym dniu, chociaż mogą wystąpić opóźnienia w weekendy i święta. Wielokanałowość: Intuit GoPayment oferuje zarówno internetowe, jak i osobiste transakcje kartą kredytową. Połącz go z wybraną platformą e-commerce, aby zacząć zbierać płatności online. Opiera się również na ścisłej integracji z ShopKeep w zakresie możliwości POS.Aby uzyskać więcej informacji na temat innych dołączonych funkcji, zapoznaj się z naszą pełną recenzją Intuit GoPayment.

  Magazyn płatności: najlepsze przetwarzanie mobilnych kart kredytowych dla firm o ugruntowanej pozycji

  Za pośrednictwem Payment Depot firmy płacą miesięczną opłatę za dostęp do hurtowych opłat za przetwarzanie mobilnych kart kredytowych. W przeciwieństwie do innych procesorów z tej listy, Payment Depot jest dedykowanym procesorem płatności. Dlatego jego bezpieczeństwo, niezawodność, konfiguracja i opłaty są atrakcyjne dla sprzedawców każdej wielkości, szczególnie o ugruntowanej pozycji. Dzięki modelowi cenowemu łatwo jest również przewidzieć opłaty manipulacyjne.

  Cennik magazynu płatności
 • Opłata miesięczna: 49 USD miesięcznie
 • Opłata za przetwarzanie danych i chipów: wymiana + 5 centów –15 centów Opłata za wprowadzanie i przechowywanie karty: wymiana + 5 centów –15 centów SwipeSimple machnięcia i czytnik chipów: 99 USD SwipeSimple Terminal: 425 USDPayment Depot wykorzystuje model oparty na subskrypcji, a także współpracuje ze sprzętem innych firm, który można kupić za pośrednictwem Payment Depot lub innej opcji.

  Funkcje płatności mobilnych Payment Depot:
 • Funkcje aplikacji mobilnej: Payment Depot w rzeczywistości nie jest samym procesorem mobilnych kart kredytowych. Zamiast tego współpracują z SwipeSimple w zakresie płatności mobilnych, a aplikacja działa w trybie offline, jak Square i PayPal. Dzięki aplikacji do płatności mobilnych SwipeSimple możesz dodawać wskazówki, zapisywać informacje o płatności, korzystać z katalogu produktów i przetwarzać zwroty. Możesz także przeglądać raporty analityczne.
 • Akceptowane rodzaje płatności: w Payment Depot możesz akceptować większość głównych kart kredytowych, a także płatności zbliżeniowe i mobilne. Czas wypłaty: Czas wypłaty Payment Depot wynosi zazwyczaj 24 – 48 godzin.Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego Payment Depot jest jednym z najlepiej ocenianych podmiotów obsługujących płatności dla małych firm, przeczytaj naszą pełną recenzję Payment Depot.

  Shopify: Najlepsze przetwarzanie mobilnych kart kredytowych dla sklepów internetowych

  Jeśli oprócz sklepu stacjonarnego sprzedajesz online, Shopify jest jednym z najlepszych procesorów mobilnych kart kredytowych. Łączy wszystkie kanały sprzedaży w jeden system i ma solidne funkcje i opcje zarządzania zapasami, realizacji zamówień, POS, handlu społecznościowego i nie tylko. W przeciwieństwie do Square i PayPal, Shopify wiąże się ze znaczną miesięczną opłatą i nie może przetwarzać płatności w trybie offline.

  Ceny ShopifyPoniższe ceny dotyczą planu Shopify Basic, który ma opłatę miesięczną w wysokości 29 USD. Stawki przetwarzania są nieco niższe w planach Shopify (79 USD miesięcznie) i Advanced Shopify (299 USD miesięcznie).

  • Opłata miesięczna: 29 USD
  • Opłata za przetwarzanie płatności osobiście: 2,7% Opłata za przetwarzanie płatności online: 2,9% + 30 centów Koszt czytnika i czytnika chipów: 29 USD Czytnik chipów i kranów: 49 USD Zestaw detaliczny Shopify: 229 USDFunkcje płatności mobilnych Shopify:
  • Omnichannel: być może największą zaletą dla każdego użytkownika Shopify jest zintegrowany e-commerce i kanały sprzedaży detalicznej. Możesz użyć narzędzia do tworzenia witryn e-commerce, aby uruchomić cały sklep internetowy, uzupełniając swoją obecność osobiście. Obejmuje to również wielokanałowe zarządzanie zapasami, wysyłkę i realizację zamówień, platformy handlowe innych firm i nie tylko. Możesz także akceptować karty podarunkowe zakupione online lub osobiście, korzystając z procesora mobilnych kart kredytowych.
  • Funkcje aplikacji mobilnej: aplikacja mobilna Shopify oferuje pakiet narzędzi i opcji do zarządzania biznesem. Nie możesz jednak przetwarzać płatności w trybie offline. Akceptowane typy płatności: w Shopify możesz akceptować większość głównych kart kredytowych, a także karty podarunkowe, nagrody dla klientów, płatności layaway, płatności podzielone i depozyty. Czas wypłaty: środki trafią na konto bankowe w ciągu jednego do trzech dni. W przeciwieństwie do Square i PayPal, Shopify nie ma opcji wypłaty tego samego dnia. Zarządzanie firmą: Zarządzanie zapasami to najsilniejsza funkcja zarządzania biznesem Shopify, ale zawiera również narzędzia do raportowania i analiz, zarządzania pracownikami, wskazówek, marketingu e-mailowego i SMS-owego i nie tylko. Dostępne są również tysiące aplikacji, od programów lojalnościowych po dropshipping.Dowiedz się więcej o procesorze mobilnych kart kredytowych Shopify i innych funkcjach z naszej pełnej recenzji Shopify POS.

   Podsumowanie

   Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nową firmą, która zaczyna od przetwarzania mobilnych kart kredytowych, czy też sklep o ugruntowanej pozycji, który chce zabrać swoją firmę w podróż, potrzebujesz rozwiązania, które jest opłacalne, niezawodne i łatwe w użyciu. Najlepsi dostawcy nie mają też miesięcznego minimum transakcji, opłat ani umów.

   Square to świetna firma zajmująca się przetwarzaniem mobilnych kart kredytowych dla małych firm. Ich rozwiązanie typu plug-and-play sprawia, że ​​akceptowanie płatności w dowolnym miejscu, nawet offline, jest niezwykle łatwe. Brak aplikacji, opłat startowych lub kosztów sprzętu oznacza, że ​​jest to inwestycja wolna od ryzyka. Ponadto aplikacja Square oferuje funkcje punktów sprzedaży potrzebne do zarządzania firmą w podróży. Odwiedź Square, aby rozpocząć korzystanie z bezpłatnego konta i czytnika kart mobilnych.

   o autorzeMeaghan BrophyMeaghan Brophy jest autorytetem Fit Small Business w handlu detalicznym i e-commerce. Od lat dostarcza treści i wskazówki dla niezależnych detalistów jako redaktor Independent Retailer, panelista RetailWire BrainTrust oraz prelegent na targach, takich jak Independent Retailer Conference, UpperDeck i NY NOW. Jest często cytowana jako ekspertka handlu detalicznego w czołowych publikacjach, takich jak The Washington Post, Forbes, NBC News, Business Insider, Reader’s Digest i Retail Dive.