Obrazy wpłat w bankomatach Bank of America dostępne online

Category: Mogą Mieć
17 lutego 2021

Ten artykuł / post zawiera odniesienia do produktów lub usług jednego lub kilku naszych reklamodawców lub partnerów. Możemy otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do tych produktów lub usług.

Około półtora roku temu pisałem o moich pierwszych doświadczeniach z nowymi bankomatami Bank of America. Wtedy uważałem, że możliwość skanowania gotówki i czeków jest świetna w teorii, ale nie tak dobra w praktyce. Głównym problemem było to, że proces byłPOWOLNYi tak naprawdę nie oferował wiele dla klienta w zamian za niedogodności.

Jasne, drukują obraz czeków zdeponowanych na rachunku, ale jest to tylko nieznacznie przydatne. Co się stanie, jeśli nie chcę dużego papierowego paragonu zawierającego wszystkie te obrazy? Albo jeśli go zgubię? Jeśli chcą, żebym wykonywał swoją pracę i ręcznie przetwarzał moje wpłaty, powinni zaoferować mi coś w zamian – na przykład dostęp online do tych zdjęć czeków.

Około miesiąca temu poruszyłem to na Twitterze i byłem zaskoczony, gdy otrzymałem odpowiedź od @BofA_Help. Po kilkukrotnym omówieniu tego, co wydaje się oczywiste (i przydatne), obiecał przekazać moją opinię.

Zastanów się? W zeszłym tygodniu odkryłemże możesz teraz uzyskać dostęp do obrazów czeków online. Nie jestem pewien, czy już nad tym pracowano, czy też faktycznie wdrożyli to w odpowiedzi na moje opinie – najprawdopodobniej już nad tym pracowali – ale i tak jestem zadowolony. W rzeczywistości ta nowa funkcja pozwoliła mi już zaoszczędzić sporo kłopotów…

W weekend mogłem się zalogować i sprawdzić datę wystawienia na czeku biznesowym, który otrzymałem w okolicach Nowego Roku. Firma, o której mowa, nie wystawiła mi 1099-MISC, więc musiałem zweryfikować datę, aby wiedzieć, czy ubiegać się o to w 2008 czy 2009 roku.

Jestem teraz oficjalnym fanem nowych bankomatów. Następnie mam nadzieję, że wymyślą, jak pozwolić nam samodzielnie zeskanować czeki i zdeponować je z daleka, funkcja a la USAA [ochrona poczty elektronicznej].

powiązane posty
 • Moje pierwsze doświadczenia z nowymi bankomatami Bank of America
 • Bank of America usprawni depozyty bankomatoweZniżka cenowa przy korzystaniu z karty debetowejZdobądź 60 $ bonusu rejestracyjnego od EverbankNowe opłaty za karty debetowe na horyzoncieMobilne depozyty czekowe12 odpowiedzi na „Obrazy wpłat w bankomatach Bank of America dostępne onlineCzy obciążono Cię opłatą bankową? Czy jesteś odpowiedzialnym obywatelem amerykańskim? Uzyskaj zwrot nadmiernych opłat bankowych. Możesz wysłać rachunek do kongresmena Barneya Franka. Ochrona konsumenta? Masz rację. Bardziej jak ochrona dla nieodpowiedzialnych.

  Mój czek utknął dzisiaj w jednym z tych nowych bankomatów. Podobnie jak dwie ostatnie osoby, które skomentowały, że im się to przytrafiło, kasjer w oddziale powiedział, że nie mają kontroli nad zewnętrznymi bankomatami i że muszę zadzwonić do obsługi klienta.

  Kiedy rozmawiałem z nimi, powiedzieli, że muszę czekać 10 dni na wysłanie czeku. To jest całkowicie niedopuszczalne! W tej gospodarce żaden bank nie ma prawa mówić swoim klientom, że nie mogą mieć pieniędzy przez 10 dni, ponieważ ICH maszyna jest poz. Honorujesz tymczasowy depozyt, a po 10 dniach albo go opuść, albo wycofaj, jeśli roszczenie było fałszywe. To dla mnie ostatnia kropla w tym banku. Planuję zamknąć u nich konto, gdy tylko te pieniądze pojawią się, kiedy tylko będzie to możliwe.

  Obsługa klienta związana z tą sytuacją była całkowicie nieprofesjonalna od początku do końca. Odsyłanie klienta, aby zadzwonił pod numer 800, podczas gdy jego wypłata siedzi w maszynie, po prostu mnie obrzydza. A potem zmuszanie mnie do czekania 10 dni na pieniądze, które powinienem mieć teraz, jest po prostu za daleko. Dzięki BoA, naprawdę pokazałeś mi, jak bardzo cenisz mój biznes.

  miałem podobny problem z czekiem, utknął w bankomacie. Jestem studentem, czek był na 100 dolców… Mówią, że teraz zajmie 10 autobusów. dni na zbadanie tego… to jest do niczego. Nie mam pieniędzy i nie mogą nic z tym zrobić. oddział nie mógł nawet otworzyć bankomatu, ponieważ nie ma nad nim kontroli

  Ekran bankomatu Bank of America w moim pobliskim sklepie spożywczym zmienił się, aby pokazać, że bankomat nie działał w trakcie wpłaty wielu czeków. Żadnego zwrotu mojej plastikowej karty bankowej ani czeków, które odebrał mi bankomat.

  Wysłałem opis tekstowy tego spektaklu do BofA bezpieczną wiadomością w bankowości internetowej 2 dni później. BofA odpowiedział, że BofA nie ma żadnego zapisu mojej transakcji. Nieodpowiedzialne oburzenie! Co jeśli zdeponowałem walutę lub poprosiłem o wypłatę waluty, gdy bankomat się zepsuł? Nie wiem teraz, czy uda mi się skłonić twórców tych czeków, aby dali mi duplikaty. Nigdy nie należy ufać Bankowi Ameryki, który będzie chronił jego interesy w najprostszej transakcji. Pamiętam, że czytałem wiele wiadomości o klientach otrzymujących kredyt za mniej gotówki niż kwota, którą wpłacili do bankomatu Bank of America.

  Poszedłem wczoraj, aby zdeponować dwa czeki w bankomacie BofA (na Manhattanie). Jeden z powodzeniem; druga zakończyła się wyświetleniem komunikatu o błędzie, mówiącego, że czek nie jest w stanie skanować. Bankomat zamiast zwrócić czek, zatrzymał go, nie oddając nawet wydrukowanego pokwitowania problemu. Zadzwoniłem do obsługi klienta, mówiąc, że przetworzenie czeku może zająć 5-21 dni roboczych (.).

  To śmieszna, niedopuszczalna sytuacja. Nie miałbym problemu z wypróbowaniem nowej technologii bankomatów (sam dostaję wynagrodzenie za bycie technologiem…), jeśli awarie są dobrze obsługiwane. Na przykład, jeśli bankomat nie może zeskanować, może po prostu zwrócić mi czek, a ja powrócę do ręcznej wpłaty w dowolnym oddziale.

  Jednak powyższe ryzyko nie jest warte zaoszczędzonego czasu, gdy działa.

  Zapytam jednak, czy jest inaczej z bankomatami podpiętymi do oddziału od takich, których nie ma – u mnie nie było.

  Jeśli czek można odzyskać (lub zwrócić) w przypadku niepowodzenia, nie miałbym nic przeciwko ponownej próbie. W przeciwnym razie – bez szans – usługa bez gwiazdek.

  Dzięki za blogowanie o tym. Uwielbiam bankomaty do skanowania czeków (zwłaszcza te, które obsługują do 10 czeków naraz), ale było mi smutno, że nie można przeglądać obrazów online, tak jak w przypadku wypisywanych czeków. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że dodali tę funkcję!

  Ahhh… .gotcha. Poprawiono mnie!

  Właśnie sprawdziłem (gra słów nie była zamierzona) i widzę obraz ostatniego czeku, który złożyłem w BofA, 28 grudnia. Wydaje mi się, że ta zdolność działa wstecz w stosunku do starszych czeków. Chłód!

  Shorty: Widziałem skany czeków, które piszę, ale nie miałem dostępu do skanów czeków, które wpłacam w bankomatach. Na Twitterze BofA_Help potwierdziło, że jest to nowa funkcja od zeszłego tygodnia. Nie jestem pewien, czy były różnice regionalne w dostępności, czy nie.

  Mam to już od dłuższego czasu (ponad rok?) Na BofA online. Może jest to wdrażane w poszczególnych stanach? Jestem w Wirginii i wiem, że BofA jest nieco regionalna.

  Tak, ich bankomaty są fajne, ze skanowaniem czeków. Miło nie używać kopert.

  Naprawdę fajny artykuł. Nie miałem pojęcia, że ​​BofA to zaoferował.

  Chase też zaczął to robić. To wspaniałe, że skoro tylko jeden bank może sobie na to pozwolić, żaden z dużych banków nie może sobie na to pozwolić.

  Stałem się wielkim fanem nowych bankomatów B of A! Dzięki świetnej technologii. Mogę faktycznie zdeponować czek (bez koperty), skanuje czek w kilka sekund i od razu widzę obraz i wprowadzam kwotę wpłaty. Pieniądze są na Twoim koncie w kilka sekund! Jakie to jest świetne.