Oprocentowanie kredytów samochodowych

17 lutego 2021

Strona niedostępna. Przepraszamy, strona Bank of America, do której próbujesz dotrzeć, jest tymczasowo niedostępna. Przepraszamy za niedogodności.

Zablokuj oprocentowanie kredytu samochodowego

Uzyskaj pożyczkę o stałym oprocentowaniu na nowe samochody, samochody używane i refinansowanie.

Więcej dostępnych warunkówWarunki kredytu samochodowego Bank of America wynoszą od 12 do 75 miesięcy. Nasza aplikacja internetowa umożliwia wybór terminów 48, 60 lub 72 miesięcy; po złożeniu wniosku możesz omówić inne warunki z urzędnikiem ds. pożyczki.

Zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi pożyczki samochodowej Bank of America, aby uzyskać informacje o minimalnych kwotach finansowania, kwalifikowalności wnioskodawców i nie tylko.

Zobacz, dlaczego Twoja rzeczywista RRSO może się różnić

Wyświetlane wyniki dotyczą. Zmień swój stan

Reklamowane tak niskie, jak APR (roczne stopy procentowe) zakładają doskonałą historię kredytową kredytobiorcy. Rzeczywista RRSO może się różnić w zależności od historii kredytowej, zatwierdzonej kwoty pożyczki, okresu, stanu zamieszkania i obowiązujących rabatów, takich jak Preferred Rewards. Rabaty te zostaną odzwierciedlone w indywidualnej wycenie APR, jeśli zostaniesz zatwierdzony do pożyczki.

Nowy samochód (dealer):

Przykład: 5-letnia pożyczka na nowy samochód o stałym oprocentowaniu na 37 000 USD miałaby 60 miesięcznych rat po 358 USD każda, przy rocznej stopie procentowej (APR) w wysokości%.

Samochód używany (dealer):

Przykład: 5-letnia pożyczka na samochód używany o stałym oprocentowaniu w wysokości 25 000 USD miałaby 60 miesięcznych rat po 358 USD każda, przy rocznej stopie procentowej (APR) wynoszącej%.

Refinansowanie:

Przykład: 5-letnia pożyczka refinansowa o stałym oprocentowaniu na 23 000 USD miałaby 60 miesięcznych rat po 358 USD każda, przy rocznej stopie procentowej (APR) wynoszącej%.

Wykup leasing:

Przykład: 5-letnia pożyczka leasingowa z wykupem leasingu o stałym oprocentowaniu w wysokości 21 000 USD miałaby 60 miesięcznych rat po 358 USD każda, przy rocznej stopie procentowej (APR) wynoszącej%.

Strona prywatna:

Przykład: 5-letnia pożyczka od strony prywatnej o stałym oprocentowaniu na 20 000 USD miałaby 60 miesięcznych płatności po 358 USD każda, przy rocznej stopie procentowej (APR) wynoszącej%.

Wybierz swój stanPoinformuj nas, gdzie prowadzisz bank, abyśmy mogli podać dokładne informacje o stawkach i opłatach dla Twojej lokalizacji.

Pożyczka samochodowa Bank of America zapewnia:

Niska cena

Złóż wniosek o niską stopę procentową od nowej lub używanej pożyczki na zakup przez dealera lub refinansuj istniejącą pożyczkę.

Szybka decyzjaDzięki naszej bezpłatnej aplikacji szybko poznasz swoją stawkę przed udaniem się do sprzedawcy.

30-dniowa gwarancja blokady kursuTwoja stawka jest dobra przez 30 dni, więc będziesz mieć dużo czasu na zakup tego idealnego pojazdu.

Dyskonto stopy procentowejKlienci Bank of America mogą kwalifikować się do rabatu Preferred Rewards w wysokości 0,25% do 0,50%.

Członkowie programu Preferred Rewards mogą uzyskać rabat na oprocentowanie w wysokościTwoja pożyczka samochodowa stała się prostaNie ma żadnych opłat – większość decyzji zajmuje około 60 sekund.

Zablokuj swój kurs

Złóż wniosek wcześniej, aby wiedzieć, na ile samochodu możesz sobie pozwolić. Twoja 30-dniowa blokada cen daje mnóstwo czasu na zakupy.

Mając w ręku zatwierdzoną stawkę, będziesz gotowy do dokończenia refinansowania lub udania się na poszukiwanie nowego samochodu!

Po złożeniu wniosku możesz sprawdzić status wniosku, przesłać i pobrać dokumenty pożyczki online za pomocą naszego narzędzia do sprawdzania statusu.

Po złożeniu wniosku możesz sprawdzić status wniosku, przesłać i pobrać dokumenty pożyczki online za pomocą naszego narzędzia do sprawdzania statusu.

Uproszczone zakupyz naszą siecią autoryzowanych dealerów

Oszczędź czas, kupując następny pojazd u autoryzowanego dealera Bank of America. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, otrzymasz kod zatwierdzenia, który pozwoli autoryzowanym dealerom szybko odzyskać informacje i usprawnić zakup.

Kupujesz samochód? Zacznij od nas.Kupowanie pojazdu, który pasuje do Twojego stylu życia, jest ważne.

Niezależnie od tego, czy jest to samochód sportowy o dużej mocy dla Twojej dynamicznej osobowości

lub przyjazny rodzinie minivan, którego potrzebujesz dla swojej powiększającej się rodziny.

Bank of America może pomóc Ci poczuć większą kontrolę na drodze do zakupu i finansowania kolejnego pojazdu.

Prawdopodobnie spędzasz dużo czasu na badaniu, jakiego pojazdu naprawdę potrzebujesz, korzystając z naszego narzędzia do zakupów samochodowych online lub innych zasobów, ale sprawdzenie finansowania automatycznego jest równie ważne.

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wysokość miesięcznej płatności.

Proces automatycznego finansowania rozpoczyna się od uzyskania informacji o całym doświadczeniu, a my jesteśmy tutaj, aby uczynić go tak bezstresowym, jak to tylko możliwe, aby pomóc Ci uzyskać automatyczne finansowanie, którego szukasz.

Proces będzie składał się z trzech głównych etapów.

Najpierw etap Getting Started, w którym można zbadać pojazdy i opcje finansowania, a następnie złożyć wniosek o automatyczne finansowanie online, osobiście lub telefonicznie.

Następnie, na etapie zatwierdzania pożyczki, możesz współpracować ze specjalistą ds. Pożyczki w celu omówienia najlepszych warunków finansowania, przedłożenia wszelkich dodatkowych potrzebnych dokumentów, a po zatwierdzeniu sfinalizowania zakupu lub refinansowania.

I wreszcie, na etapie obsługi, gdy finansowanie zostanie zakończone, otrzymasz pakiet powitalny i pierwsze oświadczenie, po czym zaczniesz spłacać pożyczkę.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, który pojazd może być odpowiedni dla Ciebie i Twojego budżetu, Bank of America również może Ci w tym pomóc!

Skorzystaj z naszych narzędzi online, aby porównać różne modele pojazdów i ceny, znaleźć autoryzowanych dealerów w Twojej okolicy i złożyć wniosek o pożyczkę na określony pojazd.

Nasz kalkulator kredytu samochodowego pomoże Ci dowiedzieć się, ile finansowania możesz potrzebować, a nawet obliczyć miesięczne raty.

Bank of America oferuje finansowanie nowych lub używanych pojazdów kupowanych od większości dealerów franczyzowych i kilku niezależnych dealerów.

Oferujemy również finansowanie wykupów leasingu, zakupów od osób prywatnych i refinansowania.

Kiedy będziesz gotowy, możesz złożyć wniosek na swoim urządzeniu mobilnym, online na stronie bankofamerica.com, przez telefon lub w centrum finansowym.

Będziesz wtedy mógł sprawdzić status swojego wniosku oraz przesłać i podpisać elektronicznie wszelkie dokumenty potrzebne do przetworzenia Twojej pożyczki.

Składając wniosek online, zaznacz pole, aby wyrazić zgodę na dostawę elektroniczną. Niezależnie od tego, jak się zgłosisz, wiele decyzji zajmuje tylko sześćdziesiąt sekund.

Po zakończeniu rozpatrywania wniosku skontaktujemy się z Tobą.

Możesz zobaczyć reklamy o stopach procentowych z roczną stopą procentową (lub RRSO) z „stawkami tak niskimi jak. Jedynym sposobem, aby naprawdę poznać swoją stawkę, jest wypełnienie wniosku.

W przypadku zatwierdzenia istnieje wiele czynników, takich jak stan zamieszkania, kwota i okres pożyczki, historia kredytowa oraz typ pojazdu, które mogą spowodować, że rzeczywista RRSO będzie się różnić od podanej w reklamie.

Kwalifikowane rabaty mogą również dostosować APR. Jeśli kwalifikujesz się do programu Preferred Rewards Bank of America, pamiętaj, aby zarejestrować się przed złożeniem wniosku o automatyczne finansowanie.

Po zatwierdzeniu, jeśli kupujesz od autoryzowanego sprzedawcy, wyślemy Ci list zatwierdzający, który przekażesz sprzedawcy.

Sprzedawca przygotuje dla Ciebie umowy finansowania do podpisania. Następnie możesz odjechać wymarzonym samochodem o mocy 500 koni mechanicznych lub pojazdem z miejscem dla połowy drużyny piłkarskiej.

Jeśli ubiegasz się o zakup przez osobę prywatną, wykup leasingu lub refinansowanie, przygotujemy dla Ciebie umowę pożyczki do podpisania.

Kiedy otrzymamy podpisaną przez Ciebie umowę, sfinalizujemy finansowanie.

Mając u boku zespół Bank of America, poczujesz większą kontrolę na każdym kroku.

Chcemy pomóc w opracowaniu planu finansowania samochodu, który będzie odpowiadał Twojemu budżetowi, i nakierować Cię na posiadanie najlepszego pojazdu dostosowanego do Twojego stylu życia.

TranskrypcjaKupowanie pojazdu, który pasuje do Twojego stylu życia, jest ważne.

Niezależnie od tego, czy jest to samochód sportowy o dużej mocy dla Twojej dynamicznej osobowości

lub przyjazny rodzinie minivan, którego potrzebujesz dla swojej powiększającej się rodziny.

Bank of America może pomóc Ci poczuć większą kontrolę na drodze do zakupu i finansowania kolejnego pojazdu.

Prawdopodobnie spędzasz dużo czasu na badaniu, jakiego pojazdu naprawdę potrzebujesz, korzystając z naszego narzędzia do zakupów samochodowych online lub innych zasobów, ale sprawdzenie finansowania automatycznego jest równie ważne.

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wysokość miesięcznej płatności.

Logo Bank of America

Auto Finansowanie

Ile?

Jak długo spłacać?

Oprocentowanie?

Proces automatycznego finansowania rozpoczyna się od uzyskania informacji o całym doświadczeniu, a my jesteśmy tutaj, aby uczynić go tak bezstresowym, jak to tylko możliwe, aby pomóc Ci uzyskać automatyczne finansowanie, którego szukasz. Proces będzie składał się z trzech głównych etapów.

Najpierw etap Getting Started, w którym można zbadać pojazdy i opcje finansowania, a następnie złożyć wniosek o automatyczne finansowanie online, osobiście lub telefonicznie.

Etap rozpoczęcia

Korzystaj z zasobów online, aby badać pojazdy i opcje finansowania

Złóż wniosek o finansowanie automatyczne

Finansowanie pojazdów zapewniane przez Bank of America. Kredyt i zabezpieczenie, podlegają zatwierdzeniu. Akceptacja regulaminu i warunków. Treści dotyczące zakupów samochodów dostarczane przez salony samochodowe za pośrednictwem witryny internetowej udostępnianej przez osobę trzecią niepowiązaną z Bank of America i nie są dostępne we wszystkich stanach. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za treści, produkty lub usługi dotyczące samochodów.

Następnie, na etapie zatwierdzania pożyczki, możesz współpracować ze specjalistą ds. Pożyczki w celu omówienia najlepszych warunków finansowania, przedłożenia wszelkich dodatkowych potrzebnych dokumentów, a po zatwierdzeniu sfinalizowania zakupu lub refinansowania.

Etap zatwierdzania pożyczki

Pracuj ze specjalistą ds. Pożyczek

Prześlij dodatkowe dokumenty

Zamknij zakupy lub refinansuj

I wreszcie, na etapie obsługi, gdy finansowanie zostanie zakończone, otrzymasz pakiet powitalny i pierwsze oświadczenie, po czym zaczniesz spłacać pożyczkę.

Odbierz pakiet powitalny

Odbierz swoje pierwsze oświadczenie

Zacznij spłacać swoją pożyczkę

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, który pojazd może być odpowiedni dla Ciebie i Twojego budżetu, Bank of America również może Ci w tym pomóc!

Skorzystaj z naszych narzędzi online, aby porównać różne modele pojazdów i ceny, znaleźć autoryzowanych dealerów w Twojej okolicy i złożyć wniosek o pożyczkę na określony pojazd.

Skorzystaj z naszych narzędzi online, aby:

Porównaj modele pojazdów

Porównaj ceny pojazdów

Znajdź autoryzowanych sprzedawców

Złóż wniosek o pożyczkę na konkretny pojazd

Finansowanie pojazdów zapewniane przez Bank of America. Kredyt i zabezpieczenie, podlegają zatwierdzeniu. Akceptacja regulaminu i warunków. Treści dotyczące zakupów samochodów dostarczane przez salony samochodowe za pośrednictwem witryny internetowej udostępnianej przez osobę trzecią niepowiązaną z Bank of America i nie są dostępne we wszystkich stanach. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za treści, produkty lub usługi dotyczące samochodów.

Nasz kalkulator kredytu samochodowego pomoże Ci dowiedzieć się, ile finansowania możesz potrzebować, a nawet obliczyć miesięczne raty.

Nasz kalkulator kredytu samochodowego pomoże Ci dowiedzieć się, ile finansowania możesz potrzebować, a nawet obliczyć miesięczne raty.

Bank of America oferuje finansowanie nowych lub używanych pojazdów kupowanych od większości dealerów franczyzowych i kilku niezależnych dealerów.

Dealerzy franczyzowi sprzedają nowe i używane samochody dla producentów samochodów, takich jak Ford®, General Motors®, Chrysler®, Honda® i innych. Niezależni dealerzy nie są powiązani z żadnym producentem samochodów i mogą sprzedawać pojazdy różnych marek. Bank of America nie finansuje pojazdów zakupionych od niezależnych dealerów innych niż CarMax®, Hertz Car Sales®, Enterprise Car Sales i Carvana. Wszystkich autoryzowanych sprzedawców można znaleźć za pomocą narzędzia do wyszukiwania dealerów.

Oferujemy również finansowanie wykupów leasingu, zakupów od osób prywatnych i refinansowania.

Kiedy będziesz gotowy, możesz złożyć wniosek na swoim urządzeniu mobilnym, online na stronie bankofamerica.com, przez telefon lub w centrum finansowym.

Będziesz wtedy mógł sprawdzić status swojego wniosku oraz przesłać i podpisać elektronicznie wszelkie dokumenty potrzebne do przetworzenia Twojej pożyczki.

Składając wniosek online, zaznacz pole, aby wyrazić zgodę na dostawę elektroniczną. Niezależnie od tego, jak się zgłosisz, wiele decyzji zajmuje tylko sześćdziesiąt sekund.

Po zakończeniu rozpatrywania wniosku skontaktujemy się z Tobą.

Po zakończeniu rozpatrywania wniosku skontaktujemy się z Tobą.

Możesz zobaczyć reklamy o stopach procentowych z roczną stopą procentową (lub RRSO) z „stawkami tak niskimi jak. Jedynym sposobem, aby naprawdę poznać swoją stawkę, jest wypełnienie wniosku.

W przypadku zatwierdzenia istnieje wiele czynników, takich jak stan zamieszkania, kwota i okres pożyczki, historia kredytowa oraz typ pojazdu, które mogą spowodować, że rzeczywista RRSO będzie się różnić od podanej w reklamie.

Stan zamieszkania

Warunki pożyczki

Typ pojazdu

Kwalifikowane rabaty mogą również dostosować APR. Jeśli kwalifikujesz się do programu Preferred Rewards Bank of America, pamiętaj, aby zarejestrować się przed złożeniem wniosku o automatyczne finansowanie.

Logo preferowanych nagród

Dowiedz się więcej na https://www.bankofamerica.com/preferred-rewards/

Preferencyjne oprocentowanie kredytu samochodowego w wysokości od 0,25% do 0,50% jest ważne tylko dla klientów, którzy są zarejestrowani w programie Preferred Rewards lub Preferred Rewards for Wealth Management w momencie składania wniosku o pożyczkę samochodową i którzy uzyskują pożyczkę na zakup samochodu lub refinansowanie banku Bank of America. Maksymalne uprzywilejowane oprocentowanie kredytu samochodowego Bank of America wynosi 0,50%. Ta preferowana obniżka stóp procentowych nie jest odzwierciedlona w naszych stawkach publikowanych na naszej stronie internetowej, ale zostanie odzwierciedlona w stopie procentowej podanej po zatwierdzeniu pożyczki. Zniżki są dostępne tylko w przypadku wniosków o pożyczkę na auto przesłane przez Ciebie do Bank of America, a nie wniosków składanych za pośrednictwem dealerów. Świadczenie jest niezbywalne. Pod warunkiem uzyskania zgody kredytowej. Obowiązują standardowe wytyczne dotyczące gwarantowania emisji i zasady kredytowe.

Po zatwierdzeniu, jeśli kupujesz od autoryzowanego sprzedawcy, wyślemy Ci list zatwierdzający, który przekażesz sprzedawcy.

Bank of America współpracuje z tysiącami dealerów samochodowych w całym kraju, pomagając naszym klientom w finansowaniu ich nowych i używanych pojazdów. Bank of America nie jest powiązany z tymi dealerami i nie wymaga żadnego konkretnego dealera w celu zakupu pojazdu. W związku z tym Bank of America nie udziela żadnych gwarancji ani oświadczeń i nie jest w żaden inny sposób odpowiedzialny za jakiekolwiek aspekty związane z zakupem pojazdu i powiązanych produktów i usług od tych autoryzowanych dealerów.

Sprzedawca przygotuje dla Ciebie umowy finansowania do podpisania. Następnie możesz odjechać wymarzonym samochodem o mocy 500 koni mechanicznych lub pojazdem z miejscem dla połowy drużyny piłkarskiej.

Stawka ważna przez 30 dni od daty przyjęcia pierwotnej aplikacji.

Jeśli ubiegasz się o zakup przez osobę prywatną, wykup leasingu lub refinansowanie, przygotujemy dla Ciebie umowę pożyczki do podpisania.

Kiedy otrzymamy podpisaną przez Ciebie umowę, sfinalizujemy finansowanie.

Mając u boku zespół Bank of America, poczujesz większą kontrolę na każdym kroku.

Chcemy pomóc w opracowaniu planu finansowania samochodu, który będzie odpowiadał Twojemu budżetowi, i nakierować Cię na posiadanie najlepszego pojazdu dostosowanego do Twojego stylu życia.