Synchrony wprowadza kartę, aby nagrodzić wydatki związane z domem

Category: Zwrot Gotówki
17 lutego 2021

Karta kredytowa Synchrony HOME służy do zakupów związanych z domem i oferuje nagrody lub specjalne finansowanie.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Synchrony Bank wprowadził kartę kredytową bez opłat rocznych do zakupów domowych, z niektórymi gotowymi atrybutami, która zapewnia różne korzyści w zależności od kwoty zakupu.

Karta Kredytowa Synchrony HOME przypomina tradycyjne karty sklepowe z zamkniętą pętlą, z których można korzystać tylko u określonych sprzedawców, ale ma szerszy zasięg niż większość. Dzięki partnerstwu z siecią kart Discover karta reklamuje akceptację w ponad milionie lokalizacji i może być używana do kupowania kwalifikujących się zakupów związanych z domem, które mogą obejmować meble, dekoracje, urządzenia i podłogi, a także wydatki w miejscach takich jak sklepy z materacami, sklepy ogrodnicze oraz z kontrahentami.

Karta oferuje jedną z następujących opcji, w zależności od tego, ile wydasz u kwalifikującego się sprzedawcy:

Nagrody w wysokości 2% zwrotu gotówki jako kredyt na wyciągu za zakupy poniżej 299 USD (oferta ważna do 31 grudnia 2019 r.); lub

Sześć miesięcy finansowania promocyjnego przy zakupach za 299 USD lub więcej. (Należy pamiętać, że jest to oferta odroczonego oprocentowania, a nie wstępna oferta RRSO 0%. Więcej na ten temat poniżej).

„Nasze badania pokazują, że konsument szuka możliwości wyboru – mówi Neeraj Mehta, dyrektor generalny ds. Rozwiązań płatniczych w Synchrony. „W przypadku karty HOME czujemy, że jest ona elastyczna i pozwala być konkretnym.

Kwalifikujące się zakupy dokonane w uczestniczących lokalizacjach Synchrony HOME mogą otrzymać ofertę dłuższego finansowania promocyjnego, wynoszącego od 12 do 60 miesięcy w zależności od sprzedawcy.

Jeśli nie masz pewności, czy miejsce, w którym chcesz robić zakupy, zaakceptuje kartę, funkcja lokalizatora DOMU może zidentyfikować uczestniczących sprzedawców na podstawie Twojego adresu lub kodu pocztowego. Kiedy NerdWallet wypróbował lokalizator, z zaskoczeniem zauważyliśmy, że niektóre z miejsc, które przyjęły kartę, obejmowały sklep spożywczy dla smakoszy, krawiec i usługę zwalczania szkodników.

Czy karta kredytowa Synchrony HOME to dobry interes?

Stawka nagród

Zarabianie 2% z powrotem na niektórych wydatkach związanych z domem jest przyzwoite, zwłaszcza że jest to stosunkowo wyjątkowa kategoria bonusów. Ale możesz zrobić to lepiej, nawet wśród bardziej tradycyjnych kart sklepowych.

Na przykład karta Lowe’s Advantage – również wydana przez Synchrony – oferuje 5% zniżki na każdy kwalifikujący się zakup Lowe’a. I idzie o krok dalej niż karta kredytowa Synchrony HOME: w przypadku zakupów Lowe za 299 USD lub więcej możesz wybrać, czy chcesz otrzymać 5% rabatu, czy sześciomiesięczny promocyjny okres finansowania.

Jeśli nie chcesz przysięgać pełnej lojalności Lowe’s w zakresie ulepszania domu, wiele ogólnych kart z nagrodami może zaoferować bogatsze nagrody bez względu na to, gdzie wydasz. Na przykład karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards zarabia 3% z powrotem w wybranej przez Ciebie kategorii spośród sześciu (jedną z nich jest majsterkowanie / wyposażenie domu) i 2% z powrotem w sklepach spożywczych i hurtowniach za pierwsze 2500 USD łączna kategoria premii / sklep spożywczy / hurtowe wydatki klubu na kwartał. Wszystkie inne wydatki zapewniają nieograniczony 1% zwrot gotówki.